KREDYT STANDARDOWY

Kredyt standardowy skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Umożliwia dopasowanie wysokości raty miesięcznej do domowego budżetu, w zależności od poziomu wpłaty własnej i okresu kredytowania.

PARAMETRY KREDYTU:

Okres kredytowania nawet do 8 lat.
Stała stopa procentowa.
Spłata kredytu wraz z odsetkami w równych, miesięcznych ratach.
Maksymalna kwota kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej klienta.
Kredytowana opłata przygotowawcza.
Kredytowane ubezpieczenie kredytobiorcy „RCI Bezpieczny Kredyt”.
Twój wymarzony Nissan i finansowanie może być więc, nie tylko skrojone na miarę, ale przede wszystkim dostępne na wyciagnięcie ręki, gdyż minimalny wkład własny wynosi 0%.

KREDYT NISSAN FINANCE dla klientów indywidualnych udzielany jest osobom fizycznym zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, uzyskującym dochody z tytułu renty lub emerytury, z prowadzenia gospodarstwa rolnego lub wykonywania wolnego zawodu. KREDYT NISSAN FINANCE dla przedsiębiorców skierowany jest do wszystkich klientów – przedsiębiorców niezależnie od formy prawnej zarejestrowanej działalności.

W NISSAN FINANCE RÓWNIEŻ:

Wyposażenie dodatkowe montowane przy zakupie samochodu.
Ubezpieczenie komunikacyjne.
Ubezpieczenie utraty wartości pojazdu – GAP MTE.
Rozszerzona gwarancja: Nissan 5*.
Istnieje możliwość sfinansowania Rozszerzonej Gwarancji 5* razem z Twoim nowym samochodem. Oferta ta gwarantuje bezpieczeństwo i komfort dla Twoich finansów i pozwoli Ci w pełni korzystać z atrakcyjnych warunków i promocji, jakie oferuje Rozszerzona Gwarancja.

Nasza oferta kredytowa jest dostępna dla całej gamy nowych samochodów marki Nissan.

Dodatkowo, na wybrane modele i w ściśle określonym czasie proponowane są ciekawe oferty promocyjne.

W ofercie proponujemy także kredyt na samochody używane zakupione w Sieci Autoryzowanych Dealerów Nissana.
Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy zawartej z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. RCI Banque S.A. jest instytucją kredytową utworzoną za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Republiki Francuskiej i mającą swoją siedzibę we Francji. Działalność RCI Banque S.A. na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prowadzona jest przez oddział instytucji kredytowej i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego w zakresie przewidzianym przez Prawo Bankowe (zgodnie z art.141c ust. 2 oraz 141a ust. 2), a w pozostałym zakresie przez właściwe władze nadzorcze Francji.


Powyższe dane służą celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

KREDYT SELECT

Dzięki kredytowi Nissan Select z łatwością wymieniasz swojego Nissana na nowego co 2-3 lata. Nissan Select to atrakcyjne finansowanie, w którym miesięczne raty są zdecydowanie niższe niż w kredycie o tradycyjnym systemie spłat.
Nissan Select oferuje poczucie swobody i możliwość swobodnego, wyważonego wyboru.

PARAMETRY KREDYTU:

Przed końcem okresu finansowania dowolnie wybierasz najdogodniejszy dla Ciebie w danej chwili, sposób spłaty ostatniej raty. Wybierasz jedną z trzech opcji:

1. Wymiana na nowy samochód

Wymieniasz swojego Nissana na nowego po zakończeniu okresu finansowania. Dealer Nissana szacuje wartość rynkową Twojego samochodu i potwierdza warunki odkupu auta*. Nie martwisz się o znalezienie nabywcy na własną rękę. Cena odkupu jest wówczas równa lub wyższa niż ostatnia rata kredytowa. W przypadku różnicy – nadwyżki, przeznaczasz ją na opłatę wstępną na kolejny, nowy samochód.

2. Zatrzymanie dotychczasowego samochodu

Jesteś przywiązany do swojego samochodu i nie chcesz się z nim rozstawać? Spłacasz więc ostatnią ratę gotówką i cieszysz się dalej jazdą dotychczasowym samochodem. A może masz inny pomysł na zagospodarowanie gotówki pierwotnie przeznaczonej na spłatę ostatniej raty? Zrealizuj go. Proponujemy rozwiązanie polegające na rozłożeniu ostatniej raty na miesięczne płatności na dogodnych warunkach.

3. ZWROT SAMOCHODU

Życie stawia nas w różnych sytuacjach. Może się zdarzyć, że nie będziesz potrzebował przez jakiś czas samochodu. Oszczędzasz czas i pieniądze załatwiając wszystko w salonie Dealer Nissana , który oszacuje wartość rynkową Twojego auta i potwierdzi warunki jego odkupu*.

Korzyści płynące z oferty NISSAN SELECT:

Krótki okres finansowania i stałe miesięczne raty.
Twój samochód przez 3 lata objęty gwarancja importera.
Możliwość wymiany samochodu na nowy co 2-3 lata.
Elastyczne warunki: możliwość dostosowania wpłaty początkowej i okresu finansowania do Twoich potrzeb.
Niższe raty miesięczne w porównaniu do standardowego finansowania oraz możliwość łatwego wyboru lepszego wyposażenia lub wyższej wersji silnikowej Twojego samochodu.
Możliwość finansowania kontraktów serwisowych.
Potwierdzona wartość odkupu Twojego samochodu, gwarantowana przez Dealera w momencie zakupu auta.
Gwarantowana minimalna wartość samochodu po zakończeniu okresu finansowania. Jeżeli wartość rynkowa okaże się wyższa Dealer może zaproponować lepszą cenę.
Elastyczne rozwiązania na koniec okresu finansowania: możliwość wyboru jednej z trzech opcji. Decyzji nie musisz podejmować teraz!

LEASING

Powszechnie wiadomo, że bezpieczny i niezawodny środek transportu to podstawa pomyślnego funkcjonowania każdej Firmy.

Korzystne i elastyczne warunki leasingu Nissan:

1
Opłata wstępna OD 0 ZŁ
2
Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
3
Równe raty leasingowe

Naszym klientom dajemy możliwość skorzystania również z:

Ubezpieczenia „Bezpieczny Leasing”.
Ubezpieczenia straty finansowej GAP leasing.

Minimum zabezpieczeń, minimum formalności

Minimum zabezpieczeń.
Prosta i krótka procedura zawarcia umowy leasingowej.
Wszelkie formalności i koszty związane z rejestracją pojazdu po stronie Firmy Leasingowej.
Samochód, Finansowanie i Ubezpieczenie - wszystko załatwiane jest na miejscu w salonie Autoryzowanego Dealera Nissana.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.